חדשות

חדש בחנות

בימים אלה מגיע משלוח חדש של חברת "בלדוק". במגוון של חברה זו: משחקי שולחן, משחקי רצפה ולוחות פעילות קיר. הנכם מוזמנים להכנס לאתר ולראות משחקים אלה.

בברכה, צוות גיא שעות פתיחה 
א-ד  8:00 - 19:00
ה -   8:00 - 18:00
ו -    8:30 - 13:30

 

 

 

 

 

 

מפת הגעה

Homeצור קשר

אודותינו

574439-2-10

גיא סוכנויות וצעצועים בע"מ היא חברה רבגונית ודינמית, המייבאת ומשווקת ציוד, ריהוט ומשחקים לילדים, ומתמחה במתן פתרונות לילדים בעלי צרכים מיוחדים.

תחומי התמחותנו הינם:

גני ילדים – אנו מציעים כל שנדרש לגני ילדים, כולל: משחקים דידקטיים והתפתחותיים, משחקי הרכבה, ריהוט, מתקני חצר, חומרי יצירה, ציוד משרדי ועוד.


תחום החינוך המיוחד – אנו מספקים ציוד ומשחקים מגוונים המותאמים לצורכיהם של ילדי החינוך המיוחד. אנו מתמחים בעבודה עם קלינאיות תקשורת, מרפאות בעיסוק ומרפאות באומנות, גני החינוך המיוחד, כולל גני PDD (לילדים אוטיסטים) וגני CP (לילדים הסובלים משיתוק מוחין), בתי ספר, מרכזים לגיל הרך ומכונים להתפתחות הילד של קופות החולים ובתי החולים ועוד.

 

מוסדות חינוך הפועלים בשיטת מונטסורי – אנו מייצגים בלעדית בישראל את חברת Nienhuis ההולנדית, המייצרת מגוון מוצרים לגני ילדים ולבתי ספר הפועלים בשיטת מונטסורי.

468136-2-30

לקוחות פרטיים – בחנותנו מגוון גדול של צעצועים ומשחקים איכותיים, המעשירים את עולמם של הילדים ומעניקים להם שעות רבות של אושר והנאה. 


הנכם מוזמנים להתרשם מהמגוון הרחב שבחנותנו, ואנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי ולסייע לכם בבחירת המוצרים שיהיו בעלי השפעה חינוכית ומקדמת על הילדים וגם ישמחו את לבם!


גיא סוכנויות
- לילדות מאושרת ועשירה בחוויות.

פרטי יצירת קשר

גאי סוכנויות צעצועים בע"מ

09-8944750

פקס 09-8944752

Email :  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

footerlogo

 

כתובת החנות

"גיא צעצועים סוכנויות צעצועים" 
קיבוץ משמר השרון
מיקוד  40270

אודותינו

גיא סוכנויות וצעצועים בע"מ – !
יבוא ושיווק ציוד, ריהוט, חומרים, משחקים וצעצועים לילדים, עבור:
גני ילדים